Zaproszenie na międzynarodową konferencję dla hodowców i producentów trzody chlewnej

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: Mirosław Lewandowski | lewandowski@apra.pl
05-10-2016,17:00 Aktualizacja: 05-10-2016,16:01
A A A

Hodowcy i producenci trzody chlewnej z całej Polski mogą wziąć udział w konferencji, która 8 listopada odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne.

Organizatorem międzynarodowej konferencji pt. "Perspektywy i wyzwania dla rozwoju produkcji trzody chlewnej w Polsce. Unijne i krajowe bariery o charakterze formalno – prawnym" jest Krajowy Związek Pracodawców Producentów Trzody Chlewnej.

Program konferencji można znaleźć lub dzwoniąc pod numer telefonu: +48 604 905 333

Patronat medialny nad konferencją "Perspektywy i wyzwania dla rozwoju produkcji trzody chlewnej w Polsce. Unijne i krajowe bariery o charakterze formalno – prawnym” objęły pierwszy multiportal rolny Agropolska.pl oraz dwumiesięcznik Hoduj z Głową Świnie.

Celem konferencji jest zapoznanie producentów z przyszłymi uwarunkowaniami produkcji trzody chlewnej w Polsce i Unii Europejskiej przez porównanie obecnych regulacji i kierunków dalszego ich rozwoju na przykładzie wybranych krajów.

Międzynarodowi i krajowi eksperci m.in. z takich dziedzin jak Wspólna Polityka Rolna, zarządzanie fermą trzody chlewnej, zdrowie i dobrostan zwierząt i ochrona środowiska, inwestycje, światowe rynki, podzielą się swoimi doświadczeniem i przybliżą możliwe scenariusze przyszłych regulacji, które będą miały bezpośredni wpływ na sektor produkcji trzody chlewnej w Polsce i krajach UE.

Organizatorem konferencji jest Krajowy Związek Pracodawców Producentów Trzody Chlewnej, który powstał w 2004 roku. Jest największym związkiem producentów trzody chlewnej w Polsce.

Członkowie KZP-PTCH utrzymują łącznie 70,000 macior, a roczna produkcja prosiąt i tuczników przekracza 1,7 miliona sztuk. Tworzą oni silną reprezentację całej branży, która jednogłośnie zajmuje stanowisko w sprawach związanych z odbudową bazy surowcowej kraju oraz wpływa na kształt i treść tworzonych aktów prawnych przez władze ustawodawcze.

Poleć
Udostępnij
Aktualne wydanie
Hoduj z głową świnie 5/2024

Hoduj z głową świnie:

-Jakie źródło energii jest najlepsze

-Żeby loszki nie były tucznikami

-Nie ma paszy wolnej od mikotoksyn

-Rolnictwo 4.0 w chlewni

PRENUMERATA


 

Aktualne wydanie
Hoduj z głową bydło 5/2024

Hoduj z głową bydło:

-Ketozie można i trzeba zapobiegać

-Specyfika żywienia krów mlecznych w zasuszeniu

-Bolusy na lepszy start

PRENUMERATA