Ferma - największe targi dla fachowców produkcji zwierzęcej

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: (em) | redakcja@agropolska.pl
29-01-2020,13:10 Aktualizacja: 29-01-2020,13:18
A A A

Hale EXPO i MOSiR w Łodzi po raz szósty gościć będą uczestników Targów Ferma. Ponad 250 wystawców z kraju i zagranicy zaprezentuje bogatą ofertę wszystkiego, co niezbędne w chowie i hodowli zwierząt.

Zwiedzający, w dniach 14-16 lutego, poznają najnowsze rozwiązania dotyczące genetyki, pasz i systemów ich zadawania, leki i preparaty weterynaryjne, roboty udojowe, wyposażenie budynków inwentarskich, maszyny do zbioru i konserwacji pasz, a także ciągniki.

Mleczna Akademia, LNB, Cargill, pasze objętościowe, kiszonka z kukurydzy, krowy mleczne, Shredlage, Dairy Enteligen

Wysokowydajne krowy są bardziej eko

Rezerwy w produkcji mleka - zarządzanie jakością pasz objętościowych. To główne hasło XI edycji Mlecznej Akademii organizowanej przez Wytwórnię Premiksów LNB. Odbyła się ona w dniach 24-25 stycznia w Ożarowie Mazowieckim. -...

Targi to jednak nie tylko ekspozycje firm. Podczas konferencji naukowo-technicznej wygłoszone zostaną 33 referaty moderowane przez wybitnych naukowców i praktyków. Wśród nich nie zabraknie tak uznanych w branży nazwisk jak profesorowie Zygmunt Kowalski i Zygmunt Pejsak.

Organizatorzy polecają ponadto panel dyskusyjny prowadzony przez dra Ryszarda Kujawiak i Martina Ziaję pt. "Czy krowy są największym zagrożeniem dla środowiska? - fakty i mity".

Odbędą się ponadto dwie debaty: "Wyzwania polskiego rolnictwa w obliczu Wspólnej Polityki Rolnej Unii Europejskiej", na której obecność zapowiedział minister Jan Krzysztof Ardanowski oraz "Nadprodukcja jaj w Polsce, przyszłość chowu klatkowego, masowe ualternatywnianie ferm, rosnące wymagania handlu nowoczesnego" - zorganizowana przez Krajową Izbę Producentów Drobiu i Pasz.

Po raz trzeci na Targach Ferma funkcjonować będzie Strefa Wiedzy, gdzie specjaliści odpowiedzialni za poszczególne grupy zwierząt, będą służyli wiedzą i doświadczeniem wszystkim, którzy chcą skonsultować z nimi swoje dokonania w hodowli.

Nie zabraknie wreszcie konkursu dla zwiedzających, w którym każdego dnia będzie można wygrać laptopy i tablety.
 

Poleć
Udostępnij
Aktualne wydanie
Hoduj z głową świnie 5/2024

Hoduj z głową świnie:

-Jakie źródło energii jest najlepsze

-Żeby loszki nie były tucznikami

-Nie ma paszy wolnej od mikotoksyn

-Rolnictwo 4.0 w chlewni

PRENUMERATA


 

Aktualne wydanie
Hoduj z głową bydło 5/2024

Hoduj z głową bydło:

-Ketozie można i trzeba zapobiegać

-Specyfika żywienia krów mlecznych w zasuszeniu

-Bolusy na lepszy start

PRENUMERATA