Targi Ferma 2021 przeniesione do Internetu

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: Remigiusz Kryszewski | redakcja@agropolska.pl
09-02-2021,14:15 Aktualizacja: 09-02-2021,13:34
A A A
Targi Ferma 2021 z powodu pandemii koronawirusa i wprowadzonych obostrzeń odbędą się w formie online. W ten sposób organizatorzy wychodzą naprzeciw potrzebom profesjonalnych hodowców bydła, trzody chlewnej oraz drobiu.
 
Przeniesienie targów i konferencji do sieci to szansa na wirtualne spotkanie fachowców, które ze względu na panującą pandemię nie mogło dojść do skutku w tradycyjnej formie. 
 
W wydarzeniu wezmą udział specjaliści, którzy wygłoszą konferencje dotyczące najistotniejszych, a zarazem aktualnych kwestii związanych z hodowlą w naszym kraju. 
 
Wydarzenie trwa od 1 do 28 lutego 2021 r., zaś konferencje naukowo-techniczna na żywo odbędą się 19-20 lutego.
lekarze weterynarii, Krajowa Izba Lekarsko-Weterynaryjna, szczepienia przeciw COVID-19

Weterynarze poczekają na szczepienia przeciw COVID-19

Ministerstwo Zdrowia wyklucza objęcie w ramach pierwszej fazy szczepień przeciw COVID-19 lekarzy weterynarii, o co wystąpił samorząd zawodowy tej grupy. Krajowa Rada Lekarsko-Weterynaryjna w ramach konsultacji społecznych Narodowego Programu...
W trakcie 2-dniowej konferencji słuchacze poznają nowości w swojej branży, zyskają szereg porad dotyczących hodowli, a także dowiedzą się, jakie zmiany w prawie szykują się w najbliższym czasie.
 
Wirtualne targi Ferma 2021 to miejsce dla wystawców oraz oferowanych przez nich produktów lub usług. Odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć stoiska firm za pośrednictwem sieci i przekonać się, jakie produkty, bądź usługi znajdują się w ich ofercie. 
 
Więcej informacji na temat firm, ich działalności i danych kontaktowych będzie można znaleźć na dedykowanych podstronach.
 
Firmy będą również miały szansę przedstawienia promocji targowych szerszemu gronu osób. 
 
Organizator DLG Agrofood zachęca wszystkie zainteresowane firmy do zgłaszania chęci uczestnictwa w wirtualnych targach, zaś zainteresowanych tematem hodowli bydła, trzody chlewnej i drobiu do uczestnictwa w wydarzeniu.
 
Więcej informacji na temat Targów Ferma 2021 znajdziesz TUTAJ
 



Poleć
Udostępnij
Aktualne wydanie
Hoduj z głową świnie 5/2024

Hoduj z głową świnie:

-Jakie źródło energii jest najlepsze

-Żeby loszki nie były tucznikami

-Nie ma paszy wolnej od mikotoksyn

-Rolnictwo 4.0 w chlewni

PRENUMERATA


 

Aktualne wydanie
Hoduj z głową bydło 5/2024

Hoduj z głową bydło:

-Ketozie można i trzeba zapobiegać

-Specyfika żywienia krów mlecznych w zasuszeniu

-Bolusy na lepszy start

PRENUMERATA