Wyciągał linę spod ciągnika, maszyna się stoczyła. Obrażenia to niejedyny problem 47-latka
Gdy kierowca próbował wyciągnąć spod uruchomionego ciągnika rolniczego linę, pojazd przejechał mu po nodze i rozbił ogrodzenie. Mężczyzna z obrażeniami został przewieziony do szpitala.
Gdy kierowca próbował wyciągnąć spod uruchomionego ciągnika rolniczego linę, pojazd przejechał mu po nodze i rozbił ogrodzenie. Mężczyzna z obrażeniami został przewieziony do szpitala.
Służby ratunkowe zostały w środę (19 kwietnia) postawione na nogi w związku z wypadkiem, do którego doszło w Wysokiej Głogowskiej (pow. rzeszowski, woj. podkarpackie). Wysłani tam policjanci ustalili wstępnie, że 47-latek, po zakończonych pracach związanych z wyrywaniem korzeni drzew, jadąc ciągnikiem do domu, zatrzymał się i chciał wyciągnąć linę spod pojazdu.
„Ponieważ wcześniej nie wyłączył silnika, ciągnik stoczył się i przejechał mu po nodze, a następnie wjechał w ogrodzenie pobliskiej posesji. Z uwagi na obrażenia, mężczyzna został przewieziony do szpitala. Tam wyszło na jaw, że w chwili zdarzenia był nietrzeźwy, miał ponad promil alkoholu w organizmie” – podaje Komenda Miejska Policji w Rzeszowie.
Ponadto okazało się, że ciągnik nie posiadał tablic rejestracyjnych. Maszyna była samodzielnej konstrukcji i nie miała też obowiązkowego ubezpieczenia. Za wszystkie „grzeszki” niefortunny traktorzysta zostanie zapewne rozliczony.
- Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Poinformuj nas o tym! Czekamy: redakcja@agropolska.pl
-
Traktorzysta stał się agresywny. Drugi został ujęty przez świadków
-
Rolnicy nadal preferują dzierżawę
-
Rolnicy ocenili: wysokie koszty produkcji i niskie ceny zbytu główną barierą dla rozwoju gospodarstw
-
8 metrów w dół – strażacy ratowali mężczyznę, który wpadł do studni
-
Wiceminister rolnictwa: ekoschemat powinien być dostosowany do profilu gospodarstwa, a nie na odwrót
-
Mleko popłynęło "krajówką". Awaria opony przyczyną groźnie wyglądającego zdarzenia
-
Drastyczny wypadek przy załadunku obornika. Przygnieciony mężczyzna zginął na miejscu
-
GDOŚ: rośnie nagonka na wilki. Izba rolnicza odpowiada: nie bagatelizujmy zagrożenia
-
Masakra na polu. "Terenówką" zniszczyli rolnikowi uprawę rzepaku




-
18-03-2025,13:10
eMastitis po raz pierwszy. Antybiotyki można skutecznie ograniczać
-
17-03-2025,12:40
Jak zapobiegać problemom okresu okołoporodowego?
-
07-03-2025,10:30
O genetyce przyszłości dyskutowano w Żninie
-
07-03-2025,3:55
O dokarmianiu dolistnym na wykładzie ze Szczegółowej Uprawy Roślin
-
04-03-2025,11:40
Polski autonomiczny wóz paszowy od Euromilk
-
28-02-2025,10:10
Hipokalcemia subkliniczna - poważny problem w okresie poporodowym
-
20-02-2025,19:45
Pierwsze wydanie "Hoduj z Głową Świnie" w 2025 roku
-
18-02-2025,8:40
Pierwsze wydanie „Hoduj z Głową Bydło” w 2025 roku
-
11-12-2024,12:10
"Hoduj z Głową Świnie" nr 6/2024. Wideo
-
29-11-2024,8:05
Co znajdziecie w najnowszym wydaniu „Hoduj z Głową Bydło”?
-
27-10-2024,14:10
"Hoduj z Głową Świnie" nr 5/2024. Wideo
-
21-10-2024,11:10
"Hoduj z Głową Bydło" nr 5/2024. Wideo