Agro Days - spotkanie hodowców bydła, trzody i drobiu

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: Remigiusz Kryszewski | redakcja@agropolska.pl
03-07-2017,15:20 Aktualizacja: 07-07-2017,13:57
A A A
Pierwsza edycja Agro Days - Dni Hodowcy odbędzie się w dniach 14 i 15 października br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie. Podczas spotkania odbędą się prezentacje praktyk hodowlanych, premierowe pokazy, warsztaty, panele dyskusyjne, a odwiedzający będą mogli zdobyć mnóstwo praktycznej wiedzy.
 
Agro Days to wydarzenie o charakterze targowo-konferencyjnym. Łączy formułę targową z profesjonalnym forum wymiany praktycznej wiedzy i kompleksowego doradztwa w zakresie nowych technologii i rozwiązań biznesowych. Skupia się wokół trzech specjalistycznych sekcji tematycznych: bydło, trzoda, drób.
 
XVIII Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych Minikowo

Najpiękniejsze bydło mleczne Pomorza i Kujaw

Międzynarodowe Targi Rolno-Przemysłowe Agro-Tech w Minikowie oraz towarzysząca im XVIII Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych przyciągnęły tłumy zwiedzających. W hali widowiskowej targów 19 hodowców zaprezentowało 77 krów i...
Hodowcy bydła, trzody i drobiu, którzy chcą zmienić swoje gospodarstwo w bardziej rozwojowe i dochodowe przedsiębiorstwo będą mogli zdobyć praktyczną wiedzę oraz poznać ciekawostki i nowości z branży.
 
Głównym organizatorem wydarzenia jest firma paszowa De Heus obecna na polskim rynku już od ponad 25 lat. Partnerami spotkania jest ponad 50 firm z branży agro ze wszystkich obszarów i etapów hodowli.
 
Dni Hodowcy rozpoczną się od konferencji pt. Made in Poland - jak wykreować modę na polskie produkty? Polska żywność - szanse i perspektywy z udziałem przedstawicieli Ministerstwa Rolnictwa oraz ekspertów z branży. 
 
Spotkaniu towarzyszyć będą także warsztaty, pokazy, prelekcje i panele poświęcone aktualnym problemom branży hodowlanej. Merytoryka dotyczyć będzie między innymi dokarmiania prosiąt, żywienia mineralno-witaminowego krów, dobrostanu, odchowu młodzieży hodowlanej, wyposażenia i wentylacji w obiektach inwentarskich, jakości jaj, płynnego żywienia trzody chlewnej oraz ekonomiki hodowli. 
 
Hodowcy będą mogli nawiązać relacje biznesowe oraz wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami.  
Poleć
Udostępnij
Aktualne wydanie
Hoduj z głową świnie 5/2024

Hoduj z głową świnie:

-Jakie źródło energii jest najlepsze

-Żeby loszki nie były tucznikami

-Nie ma paszy wolnej od mikotoksyn

-Rolnictwo 4.0 w chlewni

PRENUMERATA


 

Aktualne wydanie
Hoduj z głową bydło 5/2024

Hoduj z głową bydło:

-Ketozie można i trzeba zapobiegać

-Specyfika żywienia krów mlecznych w zasuszeniu

-Bolusy na lepszy start

PRENUMERATA