Steyr Multi teraz jeszcze bardziej multi. Ma fabryczny ładowacz czołowy

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: Tomasz Towpik | towpik@rpt.pl
10-04-2015,14:30 Aktualizacja: 11-04-2015,23:19
A A A

Ciągnik Multi marki Steyr dostępny jest obecnie w ofercie z fabrycznie montowanym ładowaczem czołowym. Dzięki temu Multi to dziś jedyny ciągnik Steyr, który oprócz konfiguracji gotowej do współpracy z ładowaczem można zamówić od razu z fabrycznie zamontowanymi ramionami ładowacza.

Ładowacz EK 2200 marki Hydrac montuje się w fabryce w St. Valentin w autorskiej wersji Steyr SF 3720 lub SA 3720.

Austriacki Hydrac

Wyposażanie ciągników Steyr Multi w ładowacz czołowy stało się możliwe dzięki rozpoczęciu współpracy  z austriackim producentem - firmą Hydrac.

Remo Müller specjalista ds. produktu w fabryce Steyr, mówi z zadowoleniem - Fabryka w St. Valentin ponownie wyznacza nowe standardy, jeśli chodzi o markę Steyr. W procesie wyboru naszego partnera bardzo ważną rolę odgrywała cecha, którą można podsumować krótko: made in Austria. Ciągnik Multi już wcześniej był znany ze swojej wszechstronności, ale teraz stał się jeszcze bardziej uniwersalny niezależnie od zastosowania.

Do 2 ton i 3,7 m

- Ładowacz czołowy SF 3720 zapewnia udźwig maksymalny do 2 ton i maksymalną wysokość podnoszenia 3,7 m. Ponadto, wyposażenie standardowe obejmuje funkcję automatycznego poziomowania, trzecią funkcję hydrauliki, tłumienie drgań oraz konstrukcję ramy 3D obejmującą oś tylną - podkreśla Remo Müller. - Tak bogate wyposażenie zwiększa zakres zastosowań Multi o możliwość pracy z widłami paletowymi do załadunku i rozładunku towarów na paletach lub z chwytakiem widłowym przy zbiorze drewna w lesie - wylicza Müller.

Ładowacz czołowy Steyr SF3720 wyposażono w trzeci obwód hydrauliczny z dwoma szybkozłączami oraz w zawór ograniczający obciążenie i ramkę narzędziową typu Euro. Opcjonalnie można wybrać ładowacz Steyr SA 3720 (Hydrac AL 2200) z hydrauliczną blokadą narzędzia.

Poleć
Udostępnij
Aktualne wydanie RPT
12/2024

Rozrzutnik do kurzaka i wapna

Faresin wdraża sztuczną inteligencję

Koncepcja niskich obrotów silnika w ciągnikach rolniczych cz. I

Prasa kontra bardzo suchy materiał cz. II

 PRENUMERATA (płatność elektroniczna) RPT